Arçelik bulaşık makinesi servisi olarak müşterilere en üst seviyedeki servisi her zaman veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Firmamız arızalanmış bulaşık makinalarınızın öncelikle neden arızalandığını tespit ederler ve kısa süre içerisinde arızalarını gidermeye çalışırlar. Eğer makinanız da arızalanma meydana geldi ise hemen servisimizi arayıp kayıt açtırmanız gerekmektedir.  Kayıt açtırdıktan birkaç saat sonra sizi servisten mutlaka arayacaklardır. Servis tarafından arandığınızda makinanızda oluşan hasarı bildirmeniz gerekecektir. Daha sonra şirket size tarih ve gün verip o gün evinize gelip makinanızı tamir etme işlemine başlayacaktır. Makinanız evde tamir edilmeyecek türde ise makinanız şirkete getirilir ve sorunun neden kaynaklandığı profesyonel ekipler tarafından çözülmektedir. Makinanızda garanti belgesi mevcutsa ekipler evinize ücret talep etmeden gelecektir. Fakat garantiniz bitmişse veya yoksa ekipler sizden belirli bir ücret isteyeceklerdir. Makinanızda bulunan hasara ve malzemeye göre bu ücretler değişiklik göstermektedir. Bu sebeple böyle zamanlarda garanti büyük önem taşımaktadır. makinalarınızda mutlaka garanti bulunmalıdır. Eğer garantisiniz bitti ise cüzi bir ücret karşılığında garanti belgenizi yeniletebilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servis Bölgesi

Arçelik bulaşık makinesi servisi olarak her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Yılların vermiş olduğu birikimle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bulaşık makinanız arıza yaptığın da ekibimiz kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçer ve makinanızdaki arızayı bir an evvel çözmek için çabalamaktadır. Gelişen teknolojilerimiz ile kısa süre içerisinde makinanızda oluşabilecek olan bütün arızaları en kısa sürede bulacağımızın garantisini vermekteyiz. Her zaman için hızlı ve kaliteli hizmet sunmak en büyük hedefimiz. Firmamızda makinalarınız için birçok yedek parça bulunmaktadır. Bunlar asla sahte değil ve orjinaldir. Bu parçalar şirketimiz tarafından bir sene garantilidir. Eğer makinanıza takıldığında 1 sene içerisinde makinanızda bu parçadan arızalanma meydana gelir ise bu parçayı ücretsiz olarak değiştirmekteyiz.  Ekibimiz sizlere profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu kişiler bu işin eğitimini almış kişilerdir. Bu sebeple makinanızda bulunan arızalar profesyonel ekibimiz sayesinde kısa süre içerisin de çözüme ulaştırılır. Makinanız ilk olarak bulunduğu ortamda içi açılır ve arızası tespit edilmek için uğraşılır. Fakat bazı durumlarda bulunduğu ortamda arızanın tespiti mümkün olmamaktadır. Bu sebeple de makinanız şirkete götürülür ve orada arızanın tespit edilmesi sağlanır. Makinanızda bulunan garanti çok önemlidir. makinanız garantili ise evinize kadar gelen ekipler sizden hiçbir ücret alamazlar. Fakat makinanız garantili değilse makinanızın arızasına göre parçasının fiyatını ödeyebilirsiniz. Makinanızda mutlaka garanti bulunmalıdır. Eğer makinanızın garantisi bitti ise hemen yenisi yaptırılmalıdır. Bu çok pahalı ve bütçenizi sarsan bir olay değildir. O sebeple de her zaman makinanız garanti kapsamında bulunmalıdır.

Şirketimiz sadece tamirat işini yapmamaktadır. Bunun yanı sıra montajlama ve bakım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Arçelik bulaşık makinesi servisi, makinanıza bakım yaptıracaksanız bakım malzemeleri ile beraber gelir ve kısa süre içerisinde makinanızın bakımını gerçekleştirir. Makinaya düzenli bir şekilde bakım yapılmaz ise makinanız uzun ömürlü olmayacak ve birçok arıza meydana getirecektir. Bakımı yapılmayan makine kısa sürelerde birçok arıza çıkarır. Bunun için mutlaka senede 2 defa bulaşık makinanızın bakımını yetkili kişilere yaptırmalısınız. makinanıza yapacağınız bakım profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Ekibiniz de bakım işlerini kısa süre içerisinde ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirecek birçok uzman kişi bulunmaktadır. Bunun için bizimle iletişime geçip kayıt açtırmalı ve makinanıza bakım yaptıracağınızı belirtmelisiniz. Bakım işlemi yaklaşık olarak 2 saate yakın sürmektedir. Makinanıza bakım esnasında makinanızın içerisini temizleyecek ve özellikle kireçleri yok edecek maddeler atılmaktadır. Bu maddeler sayesinde kısa süre içerisinde makinanız temizlenecektir. Makinanızın bakımını yaptırmanız makinanızı uzun seneler kullanacağınız anlamına gelmektedir.

Arçelik bulaşık makinesi Servisi ile Bakım

Arçelik bulaşık makinesi servisi olarak bizden aldığınız bulaşık makinalarını istediğiniz zaman kısa süre içerisinde montajlayabiliriz. Montajlama işini gerçekleştirmek için öncelikle firmamız ile iletişime geçmeli ve daha sonra ise kayıt açtırmalısınız. Kısa süre içerisin de şirket size geri dönüşüm sağlayacaktır. Geri dönüşüm sağladıktan sonra size verilen saat ve tarihte ekibimiz evinize gelecek ve montajlama işlemine başlayacaktır. Montajlama işlemi 15-20 dakika süren kısa bir işlemdir. Arçelik bulaşık makinesi servisi olarak her zaman müşterilerimizin hizmetindeyiz ve hizmetin de olmaya devam edeceğiz.  Bizim için en önemli şey müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktadır. Bunun için ise gerek arıza gidermede, gerek montajlama işleminde ve gerek bakım işlemlerinde elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Bu işlemi gerçekleştiren kişilerin profesyonel kişiler olduğu unutulmamalı ve bize güvenmelisiniz. Asla güveninizi boşa çıkarmayacağız ve sizin için bu konuda çok çabalayacağız. Bulaşık makinanızda bulunan arızalar, bakım işlemleri veya montajlama işlemi için bize ulaşmalı ve bizimle iletişime geçmelisiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde kayıt açtırmayı unutmayınız. Kayıt açtırdığınızda servis sizlere kısa süre içerisinde ulaşacak ve sizlerin adres bilgilerini alacaktır. Daha sonra ise elinden gelenin fazlasını yaparak istediğiniz işlemden sizlerin memnun kalmasını sağlayacaktır.