Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makinesi servisi,  hasar görmüş veya bozulmuş olan çamaşır makinanızı teslim alıp bu hasarı bularak onarmaya çalışmaktadır. Çamaşır makinanız çalışmıyor ise öncelikle evinize kadar gelip kontrol ederiz. Daha sonra ise duruma göre firmamıza götürüp arızasının giderilmesini sağlarız. Arçelik çamaşır makinesi servisi olarak her zaman sizlerin hizmetinizdeyiz ve uzun yıllarda hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. Üst seviyede olan tecrübelerimiz ve uzman ekiplerimiz mevcuttur.  Uzman ekiplerimiz bu konuda çok bilgilidir. Bu işe başlamadan önce birçok testten geçerler ve eğitimlerini alırlar. Bu sebeple çamaşır makinanızda bulunan sorunu kısa süre içerisinde çözerek size teslim ederler.

Arçelik çamaşır makinesi servisi,  Arçelik marka beyaz eşyalarınızda bulunan hasarı kısa süre içerisinde çözer.  Eğer başınıza bu şekilde bir iş gelir ise öncelikle bize ulaşmalı ve daha sonra ise arıza kaydı oluşturmanız gerekmektedir.  Arıza kaydı oluşturduktan kısa süre içerisinde ekiplerimiz sizinle iletişime geçecek ve kısa süre içerisinde evinize geleceklerdir. Aynı zamanda firmamız hem montaj hem de bakım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Bakım ve montaj işlerinde de kaliteli bir ekibe sahibiz ve montaj ve bakım işlerini ekibimiz özenli bir şekilde kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Ekibimiz genelde tamirat işlerini evde yapmaya çalışırlar. Çünkü müşteriler için firmaya taşımak zaman kaybı olabilmektedir. Bunun için öncelikle evde yapmaya çalışırlar ve genelde de başarılı olurlar. Fakat evde yapılacak durumu yoksa o zaman firmaya götürüp arızalarını gidermektedirler. Çamaşır makinalarına senede 2 defa bakım yapılması gerekmektedir. Arçelik çamaşır makinesi servisi bu bakımı da gerçekleştirmektedir. Bu bakım sayesinde çamaşır makinanız eskisinden daha iyi çalışacak ve çamaşırlarınızı yıkayacaktır.

Arçelik çamaşır makinesi servisi olarak, eğer makinanızın tamirat sorunu var ise, kısa süre içerisinde bu sorunun çözülmesi için ekipler elinden geldiğince mücadele eder. Sorun çözülür ve tamirat işlemi gerçekleşince 1 yıl içerisinde size firmamız garanti sağlamaktadır. 1 yıl içerisinde makinanızda oluşabilecek sorunlar firmamıza aittir ve ekibimiz kısa süre içerisinde evinize gelip ücretsiz bir şekilde bu sorunu çözeceklerdir. Çamaşır makinasinın bakımı mutlaka düzenli bir şekilde aksatılmadan yapılmalıdır.  Çünkü eğer düzenli bir şekilde bakımı yapılmaz ise, makinanızın ömrü kısalacak ve yakın bir zamanda arıza vermeye başlayacaktır. Bakımı yapılmayan makinalar çok bir zaman geçmeden bozulmaktadır. Bunun için mutlaka senede iki defa çamaşır makinanızın bakıma girmesini sağlamalısınız.

Arçelik Çamaşır Makinesi Bakımı

Firmamız sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.  Uzman ekibimiz montaj, arıza ve bakım gibi hizmetleri istediğiniz zaman sizlere hizmet vermektedir. Makinanız daha önceden garantili ise eve gelen ekip sizden hiçbir şekilde ücret talep edemez. Ama makinanızın garantisi yoksa veya bitmiş ise eve gelen ekipler sizden belli bir ücret talep ederler. Bunun için makinanızın her zaman garanti kapsamında olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer garanti kapsamında ve bakım yaptırmak istiyorsanız o zaman ayrıyeten bakım ücreti ödeyebilirsiniz. Ekibimiz çok iyi hizmet vermektedir ve bu işi en iyi şekilde yapmaktadır.

Arçelik çamaşır makinesi firmamız her zaman sizler için çalışmaktadır ve uzun seneler boyunca da sizler için çalışmaya devam edecektir. Ekibimizde birçok uzman kişi bulunmaktadır. Hepsi de bu konularda usta kişilerdir. Her birini yeterli eğitimleri ve sertifikaları bulunmaktadır. Çamaşır makinanızı bozuldu ve herhangi bir zarara uğradı ise ekibiz ile görüşüp öncelikle kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt yapıldıktan bir süre sonra firma, yoğunluğa göre size ulaşacak ve sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Aynı zamanda montaj ve bakım işlemlerini de en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Genelde sorunlarınızı kısa süre içerisinde evde çözüme ulaştırıyoruz. Halledemeyeceğimiz bir sorun meydana geldiğin de firmaya götürüp birkaç gün içerisinde sorunu çözüp makinenızı sizlere teslim ediyoruz. Bakımı da eve gelip kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Bizde makinanıza bakım yapılacak maddeler bulunmaktadır.

Hızlı Servis İmkanı

Arçelik çamaşır makinesi firmamız için her zaman müşteri memnuniyeti ön plandadır ve müşterileri için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Ekibimiz her müşterisi ile ayrı ayrı ilgilenmekte ve sorunlarının çözülmesi için elinden geleni yapmaktadır. Makinenız da garanti bulunuyor ise evinize gelip garanti kapsamındaki makinelarınızı tamir etmekteyiz ve bu sorundan herhangi bir ücret talep etmeyiz. Eğer makinanızda garanti bulunmuyorsa makinenızın yaptığı arızaya göre parçaları siz karşılamaktasınız. Bu yüzden her zaman için makinanızda garanti belgesi bulunması çok önemlidir. Aynı zamanda firmamız sadece tamir işlemlerini değil, montaj ve bakım işlemlerini de en kısa süre içerisin de gerçekleştirmektedir. Arçelik firmamızdan çamaşır makinasi aldıysanız istediğiniz zaman bu makinanın kurulumunu ve montajını yapmaktayız. Eğer makinanızın bakıma ihtiyacı varsa evinize kadar gelip makinanıza gerekli bakımı yapmaktayız. Bakım, çamaşır makinaları için çok önemlidir. Bu sebepten dolayı da senede 2 defa çamaşır makinelarına mutlaka bakım yapılması gerekmektedir. Bu bakım uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Eper makinanızda garanti belgesi bulunuyorsa bakım ücretine tabi tutulmayacaksınız.